O Nas

Nasza oferta skierowana jest do firm niemieckich, firm polskich, osób prywatnych oraz instytucji z Polski i z Niemiec.

Nasza firma powstała w 2010 roku jako efekt pasji i kompetencji założycieli. Już od samego początku przysługiwał nam ten sam, niezmienny cel – świadczyć usługi międzynarodowego transportu towarowego na najwyższym poziomie. Myśląc “najwyższy poziom”, mówimy nie tylko o konkurencyjnych cenach czy ekspresowej realizacji, ale także o bezpieczeństwie przewożonych ładunków, współpracy z najlepszymi kierowcami i szeregu innych, niezwykle istotnych czynników.

Siedziba naszej firmy mieści się w Nysie – mieście w województwie opolskim, leżącym tuż przy granicy z Czechami i Dolnym Śląskiem. Wybór tego miasta jest nieprzypadkowy; to doskonała baza logistyczna z przecinającymi się drogami krajowymi i wojewódzkimi, z której możemy sprawnie wykonywać zadania transportowe. Codziennie realizujemy kursy towarowe do Berlina, po drodze odbierając przesyłki i ładunki z wielu polskich miast: od Krakowa przez Katowice aż po Opole, Wrocław czy Poznań.

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem do 3,5 tony. Zapewniamy kompleksową obsługę powierzonych nam zadań. Od załadunku i przewozu towaru po wypełnienie związanych z tym formalności. Dysponując rozbudowaną i nowoczesną flotą busów plandekowych, jesteśmy w stanie realizować nasze zadania efektywnie i bezpiecznie. Pojemność do 10 europalet sprawia, że przyjmujemy zarówno zlecenia drobnicowe, jak i złożone kursy wymagające aktywności kilku pojazdów naraz.

Do każdego zlecenia podchodzimy odpowiedzialnie i z entuzjazmem. Nasz zespół to kompetentni ludzie, dla których satysfakcja klienta stanowi priorytet. To nas motywuje. Dlatego staramy się być jak najbardziej profesjonalni w tym co robimy.

Naszym celem jest rozwój i bardzo dobra organizacja pracy służąca bezproblemowej realizacji zleceń. Mając to na uwadze monitorujemy rynek na bieżąco, jesteśmy otwarci na nowe propozycje, na korzystanie z najnowszych technologii. Staramy się o to, by każdy powierzony nam ładunek dotarł bezpiecznie i w ustalonym terminie pod wskazany adres. Tak, by wszyscy byli zadowoleni.

Nasza firma oferuje przewóz różnego typu materiałów wykorzystując możliwości nowoczesnej floty lądowej. Ładunki objęte są ubezpieczeniem. Monitorujemy trasę ich przepływu. Zapewniamy stały kontakt nadawców i odbiorców ze spedytorem.
Jesteśmy zawsze otwarci na współdziałanie i kontakt z klientem. Cechuje na elastyczność, w związku z czym wciąż szukamy coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań by ulepszać jakość oferowanych Państwu usług.